sobota, 15. novembra 2014

Mini kúpeľ pre naše najmáhanejšie časti tela počas celého dňa NOHY

 Pani DM drogéria vie vždy potešiť nejakou tou maličkosťou a tento raz to bolo toto príjemne voňavé Balea Intenzívne mlieko do kúpeľa na nohy 150ml/2,49€
Takto vyzerá keď si trochu postojí na poličke pred tým ako ho použijem. Dvojfázové mlieko na nohy s obsahom makadámiového oleja a mandľového mlieka. Ošetruje namáhané nohy počas zimného obdobia. 
Po pretrepaní sa pekne zmieša a vytvoria sa na povrchu malé bublinky. Úplne ako mlieko čo k nemu dodať, len to, že ma krásnu vôňu ktorej sa jednoducho nedá odolať. Makadámia a kokos vedia vytvoriť spolu perfektnú dvojicu. 
Do lavórika s teplou vodou som naliala 2 vrchnáky mliečka alebo niekedy nalejem len tak od oka. Trochu zmiešam a pekne sa voda s mliečkom zmúti. Pri pozeraní televízie hlavne večer je to skvelý relax. Používam ho možno dva krát do týždňa alebo keď si nájdem čas.  
Pri relaxe nôh v tomto kúpeli som zaznamenala mierne svrbenie, štipkanie len chvíľu asi to znamenalo, že to predsa trochu ošetruje. V kúpeli nechávam nohy do vtedy kým mi nevychladne trochu voda v ňom (asi10 minút) a potom ich nechám len tak vyschnúť. Nohy sú po kúpeli, jemné, oddýchnuté a voňavé.  
Nejaké 2-3 dni po kúpeli som aj napriek tomúto mliečku mala na pätách suché miesta alebo šupinky, jednoducho suché päty. Asi by bolo dobré si kúpiť k nemu aj jeho pomocníka krém na nohy s rovnakou receptúrou aby bol efekt ešte lepší. Aj keď si nohy sem tam natriem nejakým krémom (nie určený na nohy) som zaznamenala lepšie a krajšie chodidlá bez ktoréhokoľvek produktu určeného na nohy. Takže bola to pre mňa celkom nová skúsenosť ale do budúcna pre mňa asi nie. 

MAJTE SA PEKNE
 

9 komentárov:

 1. Já používám produkty na nohy od Avonu a jsem s nimi spokojená :)
  Thoughts by Lucys

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. mňa praveže tie produkty od avonu dost sklamali ale každemu sedi niečo ine:)

   Odstrániť
 2. Taky jsem měla nejvíc produktů od Avonu, protože tam vždycky mají krásné vůně, tak jsem ráda, že teď nabízí produkty i Balea, chystám se koupit ten krém :)
  Blog by Veru

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ach, to muselo byť super, tiež si rada takto občas máčam nohy :) Práve som natrafila na tento tvoj blog a veľmi sa mi páči tvoja fotka na lavom boku s tým starý fotoaparátom! Veľmi pekná! :O
  www.gummybaum.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Musí byť skutočne super ♥
  Mimochodom, pozývam ťa na moju giveaway
  http://beingasanmonica.blogspot.sk/2014/11/my-1st-giveaway.html
  :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ďakujem za tip starostlivosti o nôžky, mrknem naň v DMke
  Chcela by som ťa pozvať na nový web, kde si môžeš vymeniť svoju nepotrebnú kozmetiku a získať kozmetické balíčky za pár drobných. Klikni na : http://makeawish.webnode.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tak toto vyzerá fajn ja celkovo produkty na nohy rada skúšam, lebo moje nožky to aj dosť potrebujú :)

  http://byfoxygreen.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...