Inšpirujete sa? Christmas Yummy

Ahojtee trochu ma štve že sa mi nezobrazuje môj blog keď ho zapnem ukazuje mi stale len error 400 ale vám si myslím že sa hádam zobrazuje tak dúfam že mi čoskoro zase pôjde...
Necháte sa niekedy inšpirovať zákuskami a zaujímavými cukrovinkami čo nájdene hocikde na obrázku? Ja síce aj keď niečo nájdem že vaaau musím to vyskúšať aj si recept uložím alebo obrázok ale skutočne sa k tomu nikdy nedostanem a doma pečieme len veci čo už vieme že nám chutí a máme to odskúšané.
Vyskúšali ste už napríklad koláč Kinderko? Je úplne úžasný od kedy mi ho dali ochutnať v škole síce je aj o niečo drahší ale oplatí sa. A tu su teraz nejake tie zaujímave čo som našla .... sú to trochu také hovadinky ale na obrázkoch to vyzerá pekne ..


Vôbec teraz netuším ako je to s tortami na Vianoce ale myslím že mi Slováci máme radi klasiku. Myslím že torta nemá na dobrú domácu štrúdľu alebo orechový či makový závin. Ako je to u vás? 
z. Google

Máte nejaké dobré, vyskúšané a rýchle tipy na koláče? Ak áno tak sem s nimi. Budem vám vďačná.
MAJTE SAA

Komentáre

 1. mmm mňamky ...prve dve su uplne perfektne :)

  http://byfoxygreen.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. oh, vypadá to úžasně, možná i škoda sníst :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Chtěla bych být tak šikovná, že bych ty dobroty zvládla vytvořit...no a pak samozřejmě sníst :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. mňam :-) to vyzerá super :-)
  http://bar-bor-ka.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. we love all of these dessert ideas!!! No wonder we have such a hard time resisting temptation during Christmas, especially since we both have a sweet tooth!! We can't get over how adorable the strawberry santas are!!

  http://mkstyleramblings.blogspot.com.au/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Pááni, to je nádherná inspirace!
  Ajka

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára