Venice / Benátky

Ahojtee..
...kedže to už bolo pred viac ako 3 rokmi ako som bola v Benátkach pochválim sa aspoň s pár vydarenými fotkami. Pamatám si že to bolo presne v deň mojích 18 narodenín 19.Júla 2010. Ani by ma nenapadlo že budem mať taký pekný narodeninový darček, síce aj napadlo ale len na dovolenku do Bibione. Keďže sme už boli tam rozhodli sme sa prečo sa neisť pozrieť do niakeho pekneho mesta takže sme sa nechali zaviesť takou menšou výletnou loďou do spomínanej Venezie. Bol to neuveriteľný zážitok v živote som sa ešte neplavila jedine tak na nejakej plťke. Super bolo aj to že po obede nepamätám si presne hodinu nás zobrala späť kde nás naložila a odtiaľ sme išli už autobusom do Bibione ako nás tam aj dopravil.
A po krásnom týždni po návrate domov sa zišli všetci čerti na Slovensku a začal sa boj s veľkou vodou ktorá spôsobila záplavy v okolí Prievidze a dedín. Našťastie k nám sa to nedostalo ale tí čo bývali nižšie pod kopcami zostarli od strachu o 50 rokov.
Dúfam že sa to už nikdy nevráti.....

                    
                            
                             


:-*

Komentáre

 1. milujem Benátky, sú nádherné. Dúfam, že sa tam ešte niekedy vrátim:)
  nati

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Hneď by som sa tam šla pozrieť... je to tam krásne. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Moc hezké fotečky, muselo to být fajn:-)... Co se týče záplav, tak to byl děs i u nás v ČR:( Opravdu lituji všechny, ke kterým se ta voda dostala. :(
  Caatherine

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Hned bych tam jela... :))
  Krásné fotky ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jednou se tam musím podívat ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 6. já byla v Benátkách minulý měsíc a to město jsem si zamilovala, je to tam nádherný :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Super fotky! :)
  http://michaelavebrova.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára