Doplnky leta 2013

Už ste počuli? Zdroj: Diva.sk

Síce ja nenosím s toho nič čo sa tu píše jedine čo poviem že je to pekné :))) Čo by ste si vybrali vy? 

Šatka na hlave 
Vplyvy z Blízkeho východu možno badať i v niektorých kolekciách známych návrhárov. Okrem toho však prichádzajú i v podobe zaujímavých doplnkových trendov. V štýle arabských žien si budeme toto leto zahaľovať vlasy jemnými vzdušnými šatkami. Zväčša sú v rovnakom odtieni ako samotný top, aby tak splynuli v jeden komplet. No objavujú sa aj farebné a vzorové kombinácie. Pri niektorých kúskoch majú podobu kapucne prišitej ku konkrétnemu modelu.


Zlaté reťaze
Odkaz na štýl mnohých hviezdičiek. Práve tie sa začali v prvých mesiacoch roka častejšie objavovať s hrubými zlatými reťazami na krku. Od nich sa potom odvíjala aj záľuba svetových značiek, ktoré nimi začali dopĺňať modely vlastnej kolekcie. Tento doplnok by mal byť jednoduchý, malo by ísť len o obyčajnú hrubšiu reťaz, pretože prekvapovať bude svojou mohutnosťou.


Farebný snubný prsteň
Do módy totiž prichádzajú oveľa kreatívnejšie alternatívy. Tie využívajú rôzne farebné kamene a robia z každého kúska ešte unikátnejšie dielo. Apeluje sa tak i na praktickosť, vďaka ktorej ho budete môcť nosiť dlhodobo.

Basebalové čiapky 
Keďže túto sezónu bude v kurze i športové oblečenie, prispôsobiť sa tomu museli i doplnky. Do centra pozornosti sa tentoraz dostali typické basebalové čiapky. V móde si však od nich prepožičali iba charakteristický tvar. Ostatné nechávajú na vlastnej kreativite a prezentujú rôzne farebné modely bez značiek obľúbených tímov.


Pastelová bižutéria
Sladký závan romantiky zavítal do našich šperkovničiek. Preferovať sa budú jemné pastelové odtiene, ktoré sa môžu kombinovať i s drahými kovmi. Z farieb vedie jemná fialová, tyrkysová a ružová. Môže ísť aj o ich kombináciu, vďaka ktorej vznikne ďalší zaujímavý kúsok vašej zbierky. Jemnosť sa preniesla i do ich prevedenia, takže nehľadajte príliš veľké masívne alternatívy.Komentáre

 1. Pastelová bižutéria je nádherná dá sa zladiť do rôznych farieb

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Šátky na hlavě se mi moc líbí, už jsem se i párkraát chystala, ale když je moc teplo, tak se v nich potím a když zas teplo není, tak to vypadá divně :-))

  World By Bella

  OdpovedaťOdstrániť
 3. těch zlatých řetězů jsem si taky už všimla, já nevím no docela se mi líbí, ale myslím, že na ně nejsem typ, ten náramek na poslední fotce je skvělý

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tiež už som si všimla tie reťaze ale skor v TV a je krasny ten naramok

   Odstrániť
 4. Ta čepka je skvělá, hodí se slečně suprově k vlasům :).

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ty zlaté řetezy jsou krásné a chci si pořídit nějakou tu čapku. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. já v létě nosím hlavně šátky a už od podzimu mám oblíbené stuhy ve vlasech:)

  Na mém blogu právě probíhá Persun giveaway:)
  http://dreaming-fool.blogspot.cz/2013/07/persunmall-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára